Wielospecjalistyczna przychodnia lekarska w Brzezinach

Recepcja w Szpitalu w Brzezinach

Przychodnia specjalistyczna (AOS)

Przy Szpitalu Specjalistycznym Brzeziny działa Wielospecjalistyczna Przychodnia Lekarska, gdzie przyjmują lekarze różnych specjalności, między innymi: chirurdzy, neurolodzy, pulmonolodzy (leczenie gruźlicy i chorób płuc), ortopedzi i traumatolodzy (leczenie narządów ruchu i osteoporozy), położnicy i ginekolodzy (także badania cytologiczne), dermatolodzy i wenerolodzy, stomatolodzy. Oprócz porad lekarskich można tu także wykonać badania diagnostyczne.

Poradnie świadczą usługi medyczne w ramach powszechnego ubezpieczenia zdrowotnego, jak również odpłatnie, zapewniają także opiekę po leczeniu szpitalnym Pacjentów.

Pacjenci ubezpieczeni, ze skierowaniem od lekarza POZ, są przyjmowani w poszczególnych poradniach bezpłatnie.

Wyjątkiem jest gabinet laryngologiczny. Na usługi tej specjalności poradnia nie ma podpisanego kontraktu z NFZ i bez opłat przyjmowani są jedynie Pacjenci, zapisani do lekarzy rodzinnych w Wielospecjalistycznej Przychodni Lekarskiej.

Pozostali Pacjenci, chcący skorzystać z porady laryngologa przyjmowani są odpłatnie

Jeśli wiadomo, że po jakimś czasie trzeba będzie się znów zgłosić do lekarza specjalisty, warto, kończąc „bieżącą” wizytę, zapisać się od razu na kolejną. Odkładając rejestrację kolejnej wizyty może się okazać, że termin, który wskazał nam lekarz jest już zajęty. Na wizytę w przychodni warto się też od razu umówić po pobycie w szpitalu, jeżeli oczywiście zaleci ją lekarz (na przykład wizyta kontrolna, zdjęcie szwów).

Poradnia Alergologiczna

Poradnia Urazowo-Ortopedyczna