Fundacja Zdrowie w Brzezinach

To dzięki Wam, Przyjaciołom Fundacji Zdrowie w Brzezinach💕, lekarze i personel medyczny ze Szpitala Specjalistycznego Brzeziny 🦸‍♂️ 🦸‍♀️ dysponują lepszym sprzętem i pomagają większej ilości pacjentów.

Każda pomoc jest na wagę złota

Wesprzyj szpital w walce z rakiem

Nowotwór to cichy zabójca, który nie ustępuje w trakcie pandemii, dlatego tak ważna jest jeszcze lepsza opieka nad pacjentami onkologicznymi.

Zbieramy na:

  • Fotele do chemioterapii - 15 szt 315 000 zł

    Dla pacjentów onkologicznych

  • Organizacja akcji profilaktycznych 35 000 zł

    m. in. Charytatywny Rajd Rowerowy 14.09.2024

  • Karetka 330 000 zł

    karetka typ P – 1 szt.

Dołącz do Pay-Roll i zostań ETATOWYM SuperBohaterem

Zapewne niewiele osób wie, że może zostać SuperBohaterem dając tak niewiele. Składając u swojego pracodawcy Deklarację Pay-Roll możesz przeznaczyć część swojej comiesięcznej pensji na cele charytatywne. Sam decydujesz, czy jest to stała kwota, czy końcówka groszowa wynagrodzenia oraz jaką organizację chcesz wspomóc. My zachęcamy do wspomagania Fundacji Zdrowie w Brzezinach pobierz gotowy formularz, który wystarczy wydrukować, podpisać i przekazać do działu kadr w swoim miejscu pracy. Pamiętaj, że nawet najmniejsza kwota jest dla nas bardzo cenna.

Deklaracja Pay-Roll Fundacja – do pobrania

Jak pomagamy?

Wyprawka 06.2022

Wyprawki dla mam i noworodków #rodziłamwbrzezinach

Pierwsze wyprawki trafiły do mam i noworodków na Oddziale Ginekologiczno-Położniczym 26 maja 2021 roku 💚💚💚
To była wyjątkowa chwila 💚💚💚
W tym roku ten wyjątkowy dzień przypadł na 1 czerwca 👶 👧 🧒 👦 👩 🧑👨‍🦱 👩‍🦰 🧑‍🦰 👨‍🦰, Dzień Dziecka był u nas wyjątkowy
Rozpiera nas duma, że projekt #rodzialamwbrzezinach ujrzał światło dzienne i przyczyni się do promocji karmienia piersią. To wszystko dzięki fantastycznym Darczyńcom 🌿🍀

Lepsza ochrona pacjentów przed COVID-19

Fundacja Zdrowie w Brzezinach przekazała Powiatowemu Centrum Zdrowia w Brzezinach kolejne urządzenie🎉
👉 Tym razem jest to tzw. zamgławiacz, dzięki któremu w krótkim czasie można zdezynfekować pomieszczenia szpitalne
ℹ️ Urządzenie to skutecznie rozpyla specjalny roztwór dezynfekcyjny. Dzięki temu urządzeniu możliwa będzie jeszcze dokładniejsza ochrona pacjentów i personelu medycznego przed transmisją wirusa SARS CoV -2🏥
Darczyńcom bardzo dziękujemy za wsparcie! 💚💙

Spirometr

Dokładniejsze wyniki badań układu oddechowego

Dzięki Waszemu wsparciu Szpital Specjalistyczny Brzeziny już teraz dysponuje nowoczesnym sprzętem niezbędnym do tego ważnego badania układu oddechowego tzw. spirometrii. Spirometr SpiroScout wyróżnia na tle innych firm technologią pomiarów metodą ultradźwiękową. To sprawia, że wynik badania jest o wiele bardziej precyzyjny.

Co również istotne, urządzenie to pozwala na wykonanie badania przy niewielkiej współpracy ze strony pacjenta, stąd nawet małe dzieci mogą zostać łatwo zbadane.

Jeszcze raz dziękujemy za każdą pomoc przekazaną naszej fundacji. To dzięki Wam nasz Szpital ma sprzęt, zapewniający wyższą jakość leczenia pacjentów.
Dzięki 🙂 💚

Lepsze monitorowanie funkcji życiowych pacjenta

Nasze działania są realne 🍀💚🍀💚
Kolejny wysokiej klasy sprzęt trafił na oddziały szpitalne. Prezes Fundacja Zdrowie w Brzezinach Bogumiła Rymer przekazała dwa kardiomonitory funkcji życiowych na ręce pielęgniarki koordynującej Ewy Gniadek.
Sprzęt od razu został wykorzystany do monitorowania funkcji życiowych pacjenta po zabiegu w znieczuleniu ogólnym.
Jeśli chcesz nasz wesprzeć w kolejnych działaniach zapraszamy.

Kardiogram

Poznaj naszą fundację?

Każda pomoc jest na wagę złota i nawet za tą najmniejszą dziękujemy z całego serducha 💚 💚 💚

W maju 2020 roku z inicjatywy pracowników oraz z pomocą Zarządu Powiatowego Centrum Zdrowia w Brzezinach powstała Fundacja Zdrowie w Brzezinach.

Główne zadanie fundacji to pozyskiwanie środków finansowych i rzeczowych, które pozwolą na zakup i doposażanie istniejących oddziałów szpitalnych oraz poradni, remont pomieszczeń szpitalnych, a także umożliwienie rozwoju nowych metod terapeutycznych i diagnostycznych.

Codziennie pomagamy w walce o zdrowie pacjentów, wspierając Szpital w Brzezinach

W swoich zadaniach nie zapominamy o lokalnej społeczności, która również jest beneficjentem podejmowanych przez fundację działań. Dla mieszkańców Brzezin oraz sąsiadujących miast i gmin, przy współpracy z Powiatowym Centrum Zdrowia w Brzezinach, organizowane będą różnego rodzaju akcje profilaktyczne dla dzieci i dorosłych. Dodatkowo pragniemy przeprowadzić szereg wydarzeń o charakterze kulturalnym, rozrywkowym i rodzinnym, podczas których zbierać będziemy środki na realizację celów statutowych fundacji. Pragniemy także aktywizować i skupiać wokół idei wolontariatu wszystkie osoby, którym bliski jest rozwój Powiatowego Centrum Zdrowia w Brzezinach. Osoby zaangażowane w działanie fundacji nie pobierają wynagrodzenia za pracę na jej rzecz.

Darczyńcy

Pomoc jednej osobie nie zmieni całego świata,
ale może zmienić świat
dla jednej osoby.

Razem jesteśmy silniejsi​!

Razem możemy dużo więcej. Możesz stać się bohaterem i Razem z nami wesprzeć Szpital Specjalistyczny Brzeziny w Walce o Zdrowie Pacjentów. Dzięki Tobie Szpital w Brzezinach może mieć sprzęt, który uratuje życie drugiej osobie. Wpłat możesz dokonywać bezpośrednio na nasze konto bankowe:

BNP Paribas Bank Polska
22 1600 1462 1898 0543 8000 0001

lub klikając w przycisk „Wspieram to”

Fundacja Zdrowie w Brzezinach
ul. M. Skłodowskiej – Curie 6, 95-060 Brzeziny
NIP: 833-140-42-21
REGON: 386093324

KRS: 0000841701