Przegląd zdrowia szyty na miarę

Na podstawie wypełnionej ankiety i kwalifikacji lekarza przygotowujemy pakiet medyczny „Przegląd indywidualny”. W naszym szpitalu dobierzesz sobie zestaw konsultacji lekarskich i odpowiednio dobranych badań diagnostycznych na podstawie wywiadu medycznego.

Przegląd zdrowia powinien być komfortowy​

Gwarantujemy fachową opiekę medyczną, wysoką jakość usług, szybkie i sprawne wykonanie badań w komfortowych, bezstresowych warunkach. Badania wykonujemy przy użyciu wysokiej jakości nowoczesnego sprzętu medycznego.

własnego menu.

Kompleksowy przegląd zdrowia dla wymagających

Szpital w Brzezinach oferuje pakiety badań dostosowane do indywidualnych potrzeb pacjenta. To kompleksowe zestawy badań, które umożliwiają audyt stanu zdrowia, a w przypadku stwierdzenia powikłań umożliwiają reakcję i podjęcie leczenia.

Screening zdrowia – szybka diagnoza

Kompleksowy przegląd zdrowia szyty na miarę jest przeznaczony dla dorosłych kobiet i mężczyzn. Przegląd polecamy każdemu, kto chce przejąć kontrolę nad swoim stanem zdrowia, ceni swój czas i chce uzyskać szybką, wiarygodną i kompleksową diagnozę.

Przegląd stanu zdrowia to screening stanu zdrowia, polegający na konsultacjach z lekarzami zarówno przed poddaniem się badaniom, jak i przy ich interpretacji.

Przykładowy pakiet badań – cena

Indywidualny przegląd zdrowia

Przykład
PLN 4900
  • 1-dniowy, wygodny pobyt w szpitalu
  • Pokój o podwyższonym standardzie
  • Wyżywienie wg indywidualnego menu – dostosowane do rodzaju wykonywanych badań
  • Pakiet badań laboratoryjnych
  • Pakiet badań obrazowych
  • Kompleksowa ocena wydolności układu krążenia
  • Konsultacje z lekarzami specjalistami

Fachowa opieka medyczna w komfortowych warunkach

Badania mające na celu wykrycie cukrzycy, chorób tarczycy, oceniające funkcje wątroby, nerek, ewentualne stany zapalne organizmu czy zaburzenia metaboliczne.

W skład pakietu laboratoryjnego wchodzą następujące badania:

• morfologia krwi
  • glukoza
  • lipidogram
  • próby wątrobowe
  • kreatynina
  • mocznik
  • CRP
  • TSH
  • FT3
  • FT4
  • D-dimery
  • sód
  • potas
  • mocz badanie ogólne

Badania mające na celu ocenę jakości pracy płuc oraz narządów jamy brzusznej.

USG jamy brzusznej, węzłów chłonnych, piersi/jąder (w zależności od płci)

Angio-CT tętnic płucnych i klatki piersiowej, Tomografia komputerowa jamy brzusznej i miednicy mniejszej z kontrastem

Spirometria

• diagnostyka wydolności serca, zagrożeń, związanych z funkcjonowaniem układu krążenia,
  • EKG,
  • pomiar ciśnienia tętniczego,
  • pomiar wzrostu, masy ciała, obwodu pasa, wyliczenie BMI.

Konsultacje mają na celu zebranie wywiadu i zaplanowania ewentualnych dodatkowych badań. Analiza wyników i omówienie ewentualnych czynników ryzyka. W przypadku nieprawidłowości – zaproponowanie pogłębienia diagnostyki, omówienie oraz
ustalenie dalszej ścieżki diagnostyczno-terapeutycznej.

Zyskaj pewność

Zyskujesz pewność, że Twoje narządy funkcjonują normalnie. Co ważne. Im wcześniej postawiona zostanie diagnoza, tym szybciej lekarz będzie mógł wdrożyć leczenie, które zapobiegnie pogłębianiu się uszczerbków na zdrowiu.

Wykryj potencjalne zagrożenia

Celem pakietów badań jest wykrycie wszelkich nieprawidłowości. Po wykonaniu kompleksowego przeglądu pacjent będzie miał bardzo szeroką informację na temat stanu swojego zdrowia.

Oszczędzaj czas

Zamiast chodzić kilka razy do przychodni i umawiać się z lekarzami różnych specjalizacji, wszystkie badania wykonasz w ciągu jednego dnia. To znacznie wygodniejsze niż jeżdżenie po mieście i kompletowanie badań w różnych gabinetach.

Jak przygotować się do przeglądu zdrowia?

Badania krwi – w dniu poprzedzającym badanie należy stosować lekkostrawną dietę oraz nie spożywać alkoholu. W dniu badania należy być na czczo, tzn. nie należy spożywać żadnych posiłków ani napojów przez 8 godzin przed pobraniem krwi. W razie ogromnego pragnienia lub konieczności popicia leków, dopuszczalne jest wypicie szklanki wody mineralnej niegazowanej.

Badanie moczu – do badania najlepszy jest mocz pobrany z samego rana, zaraz po wstaniu z łóżka. Mocz należy pobrać do specjalnie przeznaczonego do tych celów pojemnika jednorazowego użytku (można kupić w aptece). Kobiety nie powinny oddawać moczu do badania w czasie miesiączki oraz w pierwszych trzech dniach po jej zakończeniu.

Jak będzie wyglądał dzień badań?

W wyznaczonym dniu i godzinie przyjmie Cię nasz Koordynator Opieki Pacjenta. To on będzie czuwał, by przegląd zdrowia był realizowany zgodnie z harmonogramem.

Masz możliwość przesyłania dotychczasowych wyników badań, historii choroby czy innej dokumentacji medycznej.

Gwarantujemy fachową opiekę medyczną, wysoką jakość usług, szybkie i sprawne wykonanie badań w komfortowych, bezstresowych warunkach. Badania wykonujemy przy użyciu wysokiej jakości nowoczesnego sprzętu medycznego. Pacjenci mają do dyspozycji pokoje o wysokim standardzie z dostępem do Internetu, miejscem do pracy i odpoczynku oraz możliwością wyboru własnego menu.

Koordynator Opieki Pacjenta - Karolina Koprowska

Kontakt z Koordynatorem Opieki Pacjenta

Jak zapłacić za wykupiony pakiet?

Płatności można dokonać na numer konta: 85 1240 3334 1111 0010 1992 9788, wpisując w tytule przelewu swoje imię i nazwisko oraz numer telefonu. Potwierdzenie przelewu należy wysłać na adres oddzial.komercyjny@szpital-brzeziny.pl lub mms na numer 506 008 861. Możesz również dokonać płatności na miejscu w dniu przyjazdu do naszego szpitala.