Zapisz się na konsultacje

Czy dokucza Ci ból, który w pewnym momencie staje się nazbyt dokuczliwy? Aktualnie stosowane leczenie farmakologiczne nie przyniosło zadowalających efektów? A może chcesz kontynuować dotychczasową rehabilitację lub poznać opinię innego fachowca o Twojej terapii? Jeżeli chociaż raz odpowiedziałeś tak to zapisz się na konsultacje fizjoterapeutyczne w Szpitalu Specjalistycznym Brzeziny.

Nasi fizjoterapeuci przyjmują pacjentów w każdy czwartek w godzinach 16-17.

Indywidualnie dobrana forma rehabilitacji

Podstawowym celem konsultacji jest wstępna ocena stanu zdrowia pacjenta, zapoznanie się z jego problemem i historią choroby oraz ustalenie wspólnych celów terapii. Na podstawie diagnostyki opartej o wywiad, badania funkcjonalne i manualne oraz analizę dotychczasowej dokumentacji medycznej zaproponujemy indywidualnie dobraną formę rehabilitacji.

Konsultacje fizjoterapeutyczne – co ze sobą przynieść?

Zachęcamy, aby na konsultację przyjść wygodnie ubranym w niekrępujące ruchów, tak aby fizjoterapeuta mógł swobodnie wykonać potrzebne mu testy, a pacjentowi zapewnić maksymalny komfort badania. Zalecane jest, aby na konsultację przynieść ze sobą wyniki badań obrazowych (RTG, rezonansu magnetycznego, czy tomografii komputerowej), które ułatwią ocenę stanu zdrowia lub sprawdzenie progresu w leczeniu.

Skip to content