Czy dokucza Ci ból, który w pewnym momencie staje się nazbyt dokuczliwy? Aktualnie stosowane leczenie farmakologiczne nie przyniosło zadowalających efektów? A może chcesz kontynuować dotychczasową rehabilitację lub poznać opinię innego fachowca o Twojej terapii? Jeżeli chociaż raz odpowiedziałeś tak to zapisz się na konsultacje fizjoterapeutyczne w Szpitalu Specjalistycznym Brzeziny.

Podstawowym celem konsultacji jest wstępna ocena stanu zdrowia pacjenta, zapoznanie się z jego problemem i historią choroby oraz ustalenie wspólnych celów terapii. Na podstawie diagnostyki opartej o wywiad, badania funkcjonalne i manualne oraz analizę dotychczasowej dokumentacji medycznej zaproponujemy indywidualnie dobraną formę rehabilitacji.

Zachęcamy aby na konsultację przyjść wygodnie ubranym w niekrępujące ruchów, tak aby fizjoterapeuta mógł swobodnie wykonać potrzebne mu testy, a pacjentowi zapewnić maksymalny komfort badania. Zalecane jest aby na konsultację przynieść ze sobą wyniki badań obrazowych (RTG, rezonansu magnetycznego, czy tomografii komputerowej), które ułatwią ocenę stanu zdrowia lub sprawdzenie progresu w leczeniu.

Nasi fizjoterapeuci przyjmować będą pacjentów w każdy czwartek w godzinach 16-17. Celem umówienia się na konsultacje prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem: (46) 875 25 01 lub (46) 874 20 02 wew. 500 bądź elektronicznie za pośrednictwem adresu mailowego rejestracja@szpital-brzeziny.pl. Koszt konsultacji to 80 zł.