Dr Małgorzata Salomon – nowy lekarz w poradni lekarzy specjalistów

Miło nam poinformować, że od dziś można zapisywać się na konsultacje dermatologiczne prowadzone przez dr Małgorzatę Salamon. Jest  absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. W 2012 roku uzyskała tytuł specjalisty w dziedzinie dermatologii i wenerologii. Doświadczenie zawodowe zdobyła m. in. w Klinice Dermatologii i Wenerologii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Ukończyła liczne kursy i szkolenia zarówno w Polsce jak i za granicą.  Stale poszerza swoją wiedzę uczestnicząc w kursach i konferencjach naukowych. Szczególnie interesuje się trądzikiem różowatym. Badania nad tą jednostką chorobową skutkowały napisaniem i obroną pracy doktorskiej w 2008r. W centrum jej zainteresowań prócz nowoczesnych metod leczenia trądziku różowatego a także młodzieńczego, jest również ocena znamion barwnikowych, nowotworów skóry z wykorzystaniem demoskopii oraz usuwanie zmian na skórze z wykorzystaniem elektrokoagulacji i krioterapii.

Pani Doktor przyjmować będzie pacjentów we wtorki od godziny 13. Cena konsultacji to 130 zł.  Aby wyznaczyć termin konsultacji prosimy zadzwonić pod numer telefonu 506 008 452 lub (46) 875 25 01, bądź mailowo pod adresem rejestracja@szpital-brzeziny.pl