ZARZĄD SZPITALA

Renata Mikołajczyk
Prezes Zarządu

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego. Ukończyła również Studium Menadżerskie mini MBA w Polsko-Amerykańskim Centrum Zarządzania oraz e-MBA w ochronie zdrowia. Od ponad 15 lat związana jest z branżą medyczną i finansową. Doświadczenie zawodowe w obszarze zarządzania, rozwoju biznesu, finansów i sprzedaży zdobywała w instytucjach finansowych i bankowych, podmiotach leczniczych oraz firmach związanych z rynkiem służby zdrowia.

Karolina Bartoszek
Wiceprezes Zarządu

Absolwentka Wydziału Ekonomiczno-Socjologicznego Uniwersytetu Łódzkiego oraz Podyplomowego Studium Rachunkowości i Zarządzania Finansowego na tej samej uczelni. Ukończyła również programy rozwojowe dla menadżerów organizowane przez ICAN Institute. Posiada blisko 20 letnie doświadczenie w branży finansowej i na rynku ochrony zdrowia. Od 2007 roku zaangażowana jest w rozwój nowych projektów w ramach struktur grupy PELION.

Prof. dr hab n. med Adam Dziki
Prokurent

Prof. dr hab n. med Adam Dziki Oddział Chirurgii Pododdział Chirurgii Onkologicznej  Pomysłodawca i założyciel Centrum Leczenia Chorób Jelita Grubego, chirurg, proktolog.

dr n. med. Maciej Berut
Prokurent, Dyrektor ds. medycznych

Kierownik Bloku Operacyjnego. Doktor nauk medycznych, absolwent Uniwersytetu Medycznego w Łodzi (2007). Specjalista chirurgii ogólnej. Zdobywał doświadczenie w zakresie chirurgii kolorektalnej i onkologicznej w Niemczech.

Biuro Zarządu:

Ikona telefon Telefon: (46) 874 28 00
Ikona telefon Fax: (46) 874 26 06