ZARZĄD SZPITALA

Renata Mikołajczyk
Prezes Zarządu

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego. Ukończyła również Studium Menadżerskie mini MBA w Polsko-Amerykańskim Centrum Zarządzania oraz e-MBA w ochronie zdrowia. Od ponad 15 lat związana jest z branżą medyczną i finansową. Doświadczenie zawodowe w obszarze zarządzania, rozwoju biznesu, finansów i sprzedaży zdobywała w instytucjach finansowych i bankowych, podmiotach leczniczych oraz firmach związanych z rynkiem służby zdrowia.

Wiceprezes Zarządu - Aleksandra Wnuk

Aleksandra Wnuk
Wiceprezes Zarządu

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi na Wydziale Nauk o Zdrowiu oraz Zdrowia Publicznego. Ukończyła także szereg kursów i szkoleń dotyczących zarządzania w ochronie zdrowia.

Posiada 15-letnie doświadczenie w branży medycznej oraz szeroką znajomość rynku e-zdrowia i m-health. Swoją karierę rozwijała zarówno w prywatnych podmiotach leczniczych (Enel-med, Medicover, HomeDoctor), jak i publicznych placówkach. Z sukcesem wdrażała usługi prywatnych wizyt domowych oraz telemedycyny na terenie całego kraju. Uczestniczyła w projektowaniu i wprowadzaniu na rynek nowych usług z zakresu nowoczesnych technologii zdrowotnych. Posiada również uprawnienia Ratownika Medycznego i Dyspozytora Medycznego.

Prof. dr hab n. med Adam Dziki
Prokurent

Prof. dr hab n. med Adam Dziki Oddział Chirurgii Pododdział Chirurgii Onkologicznej  Pomysłodawca i założyciel Centrum Leczenia Chorób Jelita Grubego, chirurg, proktolog.

dr n. med. Maciej Berut
Prokurent, Dyrektor ds. medycznych

Kierownik Bloku Operacyjnego. Doktor nauk medycznych, absolwent Uniwersytetu Medycznego w Łodzi (2007). Specjalista chirurgii ogólnej. Zdobywał doświadczenie w zakresie chirurgii kolorektalnej i onkologicznej w Niemczech.

Biuro Zarządu:

  Telefon: (46) 874 28 00
  Fax: (46) 874 26 06