Nasz nowy oddział: komfort, opieka, dyskrecja!

Komfort, ciepły wystrój, domowa atmosfera, całodobowa,  pełna i dyskretna opieka oraz dostęp do najnowocześniej aparatury diagnostycznej – w szpitalu w Brzezinach otworzyliśmy oddział szpitalny przeznaczony dla pacjentów, którzy chcą skorzystać z naszej pomocy na komercyjnych zasadach.

Sale są jednoosobowe i dwuosobowe, co zapewnia spokój, dyskrecję i wygodę. W każdej pacjent ma do dyspozycji telewizor z bogatym wyborem kanałów, bezpłatny dostęp do internetu, każda sala jest klimatyzowana i wyposażona we własną łazienkę z prysznicem, a w pokoju są również lodówka i ekspres do kawy. Zadbaliśmy również o to, aby odwiedzający chorych goście czuli się tutaj swobodnie i wygodnie.

sala_vip_panorama

Przede wszystkim jednak zapewniamy szybką, pełną diagnostykę medyczną i dostęp do najlepszych lekarzy w kraju. Jesteśmy w stanie przeprowadzić pełną diagnostykę w ciągu 48 godzin od przyjęcia na oddział. Przygotowaliśmy w tym celu specjalne pakiety medyczne, które ułatwią Państwu wybór.

 

Jeśli chcielibyście Państwo uzyskać dokładniejsze informacje na temat komercyjnych zasad leczenia w naszym szpitalu prosimy o kontakt na adres mailowy recepcja@szpital-brzeziny.pl