Teleporady medyczne to najnowsza oferta Szpitala Specjalistycznego Brzeziny skierowana do wszystkich osób, które poszukują porad doświadczonych lekarzy bez konieczności wychodzenia z domu. To nie tylko Państwa bezpieczeństwo, ale także oszczędność czasu i pieniędzy. Teleporady medyczne są równoważne z tradycyjnymi wizytami odbywającymi się w gabinecie. Poza poradą lekarza mogą otrzymać Państwo skierowanie na dodatkowe badania, e-receptę czy e-zwolnienie.

Na tą chwilę w ramach naszej najnowszej usługi konsultacji udzielać będą lekarze takich specjalizacji jak internista, pulmonolog, chirurg, proktolog, ginekolog, ortopeda, gastroenterolog, dietetyk oraz fizjoterapeuta, a wkrótce oferta poszerzy się o nowe specjalności.

Lista dostępnych lekarzy:

Adam Dziki

Oddział Chirurgii - Pododdział Chirurgii Onkologicznej

Prof. dr hab n. med Adam Dziki Oddział Chirurgii Pododdział Chirurgii Onkologicznej  Pomysłodawca i założyciel Centrum Leczenia Chorób Jelita Grubego, chirurg, proktolog.

  Maciej Berut

  Blok Operacyjny - Oddział Chirurgii - Pododdział Chirurgii Onkologicznej

  Dyrektor ds. medycznych. Kierownik Bloku Operacyjnego. Doktor nauk medycznych, absolwent Uniwersytetu Medycznego w Łodzi (2007). Specjalista chirurgii ogólnej. Zdobywał doświadczenie w zakresie chirurgii kolorektalnej i onkologicznej w Niemczech.

   Piotr Narbutt

   Oddział Chirurgii - Pododdział Chirurgii Onkologicznej

   Kierownik Oddziału Chirurgii z pododdziałem Chirurgii Onkologicznej. Doktor nauk medycznych, absolwent Akademii Medycznej w Łodzi (1996). Specjalista chirurgii ogólnej.

    Michał Spychalski

    Oddział Chirurgii - Pododdział Chirurgii Onkologicznej - Ośrodek Endoskopii Zabiegowej i Bariatrycznej

    Kierownik Ośrodka Endoskopii Zabiegowej i Bariatycznej. Doktor nauk medycznych, absolwent Uniwersytetu Medycznego w Łodzi (2005). Specjalista chirurgii ogólnej. Zdobywał doświadczenie w zakresie chirurgii kolorektalnej i onkologicznej m.in. w USA i Japonii.

     Marta Słomka

     Ośrodek Endoskopii Zabiegowej i Bariatrycznej

     Starszy asystent Ośrodka Endoskopii Zabiegowej i Bariatrycznej.  Doktor nauk medycznych, Absolwentka Akademii Medycznej w Łodzi (2003). Specjalista  chorób wewnętrznych i gastroenterologii.

      Marcin Cabaj

      Oddział Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej

      Starszy asystent Oddziału Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej. Lekarz medycyny, absolwent Uniwersytetu Medycznego w Łodzi (2007). Specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu.

       dr Jarosław Cieślak

       Jarosław Cieślak

       Oddział Ginekologiczno-Położniczy

       Jarosław Cieślak: Kierownik Oddziału  Położniczo-Ginekologicznego.  Lekarz medycyny, absolwent Akademii Medycznej w Łodzi (1996). Specjalista Położnictwa i Ginekologii.

        Krzysztof Szram

        Oddział Ginekologiczno-Położniczy

        Starszy asystent Oddziału Położniczo-Ginekologicznego, Specjalista położnictwa i ginekologii, doktor nauk medycznych (1995), absolwent Akademii Medycznej w Łodzi.

         Krzysztof Michiewicz

         Oddział Ginekologiczno-Położniczy

         Starszy asystent Oddziału Ginekologiczno-Położniczego. Lekarz medycyny, absolwent Akademii Medycznej w Łodzi (1980). Specjalista ginekologii i położnictwa.

          • prof. Adam Dziki
          • dr Michał Spychalski
          • dr Jarosław Cieślak
          • dr Piotr Kapusta
          • dr Maciej Berut
          • dr Marta Słomka
          • dr Krzysztof Szram
          • mgr Izabela Nowak
          • dr Piotr Narbutt
          • dr Marcin Cabaj
          • dr Krzysztof Michiewicz
          • mgr Maciej Jastrzębski

          Co zrobić, aby skorzystać z teleporad ?

          Zadzwoń pod numer 506 008 452, 46 847 20 02 wew. 500
          lub napisz maila na adres teleporady@szpital-brzeziny.pl
          aby sprawdzić dostępność lekarzy.

          Wybierz dogodny dzień i godzinę konsultacji z wybranym
          lekarzem specjalistą.

          Dokonaj płatności na podane konto, oraz wyślij na adres
          teleporady@szpital-brzeziny.pl potwierdzenie przelewu.

          W wyznaczonym dniu i godzinie czekaj na telefon od lekarza.
          Pamiętaj, że jednorazowo podejmujemy 2 próby kontaktu.*

          Mają Państwo także możliwość przesyłania dotychczasowych wyników badań, historii choroby czy innej dokumentacji medycznej. Prosimy o przesyłanie ich na adres teleporady@szpital-brzeziny.pl, w temacie wiadomości wpisując swoje imię i nazwisko.

          Wpłaty należy dokonywać na numer konta: 39 1750 1093 0000 0000 3565 4763 w tytule przelewu wpisując swoje imię i nazwisko oraz numer telefonu. Potwierdzenie przelewu należy wysłać na adres teleporady@szpital-brzeziny.pl lub mms na numer 506 008 452. Realizowane będą jedynie opłacone wizyty. Jednorazowo będziemy podejmować 2 próby kontaktu z pacjentem.

           

          * – Szczegóły w regulaminie.