Drodzy Pacjenci,

Bardzo miło nam poinformować, że poradnia lekarzy specjalistów (dawniej poradnia PULS) otrzymała kolejne wyróżnienie. To już 5 nagroda otrzymana w tym roku na podstawie opinii pacjentów.

Na początku roku portal Znany Lekarz, po raz pierwszy w naszej historii przyznał poradni komercyjnej certyfikat Placówki Przyjaznej Pacjentom. Na chwilę obecną 93% pacjentów portalu, którzy korzystali bądź korzystają z naszej oferty są zadowoleni z obsługi.

W październiku otrzymaliśmy kolejne wyróżnienie tym razem portalu TourMedica dla Najlepszej Placówki 2019 uzyskując wysoką ocenę 4.8 gwiazdki na 5 możliwych. Niedługo później otrzymaliśmy wyróżnienie w plebiscycie Orły Medycyny otrzymując bardzo wysoką ocenę 9.7 punktu na 10 możliwych przyznaną na podstawie blisko 1 300 opinii. W tym tygodniu otrzymaliśmy Certyfikat Zadowolony Pacjent przyznawany przez Instytut Badań Marki. Wyróżnienie zostało przyznane za najwyższy standard i jakość świadczonych usług medycznych, szczególną dbałość o dobro i zdrowie pacjenta oraz przestrzeganie standardów medycznych w praktyce.

Jeśli szukają Państwo pomocy doświadczonego lekarza, pracującego w renomowanej i wyróżnianej placówce zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z rejestracją poradni pod numerami telefonów  (46) 875 25 01, (46) 874 20 02 wew. 500 oraz numerem komórkowym 506 008 452.