Logo Szpital Specjalistyczny Brzeziny

Powiatowe Centrum Zdrowia w Brzezinach Sp. z o.o. to jedna z najnowocześniejszych placówek medycznych w regionie łódzkim. W związku z ciągłym rozwojem poszukujemy kandydata/kandydatki na stanowisko:

INSPEKTOR TECHNICZNY DS. APARATURY MEDYCZNEJ
(miejsce pracy: Powiatowe Centrum Zdrowia w Brzezinach Sp. z o.o.)

Zakres zadań:

1. Prowadzenie procesu nadzoru nad aparaturą i sprzętem medycznym poprzez:

• realizację harmonogramu przeglądów technicznych,
• koordynację napraw,
• realizację bieżących konserwacji i drobnych napraw pozycji sprzętowych,
• prowadzenie dokumentacji procesu nadzoru nad aparaturą i sprzętem medycznym,
• nadzór nad rozmieszczeniem urządzeń medycznych, montażem i przekazaniem do eksploatacji nowych pozycji.

2. Udział w procesie doposażania komórek organizacyjnych szpitala w aparaturę i sprzęt medyczny poprzez:

• nadzór nad wymaganiami NFZ w zakresie wyposażenia komórek medycznych,
• nadzór nad stopniem eksploatacji funkcjonujących pozycji sprzętowych,
• prowadzenie planu zakupowego/inwestycyjnego,
• udział w przygotowaniu specyfikacji zakupowej,
• udział w opracowaniu dokumentacji do pozyskania dofinansowania zakupu nowych urządzeń medycznych.

Wymagane kwalifikacje:
1. Wykształcenie co najmniej średnie.
2. Uprawnienia SEP kat. E. do 1kV (obsługa).
3. Uprawnienia do serwisowania aparatury medycznej – MILE WIDZIANE.
4. Znajomość ustawy o wyrobach medycznych i aktów powiązanych.
5. Umiejętność wykorzystywania e-narzędzi w pracy biurowej (programy, aplikacje).
6. Umiejętność redagowania zestawień, raportów, analiz.

Oferujemy:
• Pracę w renomowanej placówce medycznej,
• Stabilne i atrakcyjne warunki wynagrodzenia,
• Możliwość rozwoju zawodowego,
• Możliwość ubezpieczenia grupowego.

Prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: a.kurzynska@szpital-brzeziny.pl oraz o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”