Z wielką radością informujemy, że nasze zaproszenie do współpracy przyjęła dwójka znakomitych lekarzy: Zuzanna Cetnar Sokołowska oraz Renata Kędzia-Berut, które w naszym szpitalu będą odpowiedzialne za rozwój medycyny estetycznej. Obie Panie mają wieloletnie doświadczenie w tym zakresie, a ich kompleksowa wiedza pozwala szybko zdiagnozować problem i zaproponować najlepszą terapię.

Lek. med. Zuzanna Cetnar-Sokołowska: Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi (1998-2004). Tytuł specjalisty chirurgii ogólnej uzyskany w 2013, z zakresu chirurgii onkologicznej w 2017r, lekarz medycyny estetycznej. Uczestnik wielu konferencji i szkoleń z zakresu chirurgii ogólnej i onkologicznej oraz medycyny estetycznej, współautor publikacji w czasopismach medycznych m.in. „Nowotwory” oraz „Journal of Oncology”. Specjalizuje sie w przeszczepach włosów met. SAFER oraz terapiami z wykorzystaniem komórek macierzystych. W ramach medycyny estetycznej wykonuje pełne spektrum zabiegów przy użyciu toksyny botulinowej, wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego, zabiegi przy użyciu nici PDO, preparatami do mezoterapia, redermalizacji, lipolizy iniekcyjnej, osocza bogatopłytkowe (PRP) oraz fibryny bogatopłytkowej (iPRF). Stałe doskonali swoje umiejętności uczestnicząc w licznych kursach, szkoleniach i konferencjach.

Lek. med. Renata Kędzia-Berut jest absolwentką Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Łodzi, którą ukończyła w roku 2001. Swoje umiejętności w dziedzinie chirurgii rozwijała, w Klinice Chirurgii Ogólnej i Kolorektalnej pod kierownictwem prof. Adama Dzikiego, gdzie nadal pracuje. W roku 2010 zdała egzamin specjalizacyjny z chirurgii ogólnej. Nieustająco poszerza wiedzę naukową, doskonali umiejętności i stale rozwija się zawodowo. Zdobyte doświadczenie chirurgiczne, precyzja, dokładność, umiejętności manualne, znajomość potrzeb i psychiki pacjentów stanowią doskonałą bazę do drugiej dziedziny jej działalności, jaką jest medycyna estetyczna. Oddana pacjentom. Jako kobieta potrafi docenić jaką szansą są profesjonalnie przeprowadzone zabiegi medycyny estetycznej, poprawiające wygląd i wzmacniające poczucie wartości oraz pewność siebie pacjentek. Wykonuje zabiegi z użyciem toksyny botulinowej, kwasu hialuronowego, osocza bogatopłytkowego oraz mezoterapię igłową. Połączenie kobiecej wrażliwości z chirurgicznym profesjonalizmem jest atutem, który doceniają pacjentki, które jej zaufały.

Zachęcamy do śledzenia naszej strony internetowej oraz profilu Facebook, na których poinformujemy o terminach przyjęć.