W plebiscycie, który zorganizował Dziennik Łódzki, Szpital Specjalistyczny Brzeziny bierze udział w czterech kategoriach – najlepszego lekarza pediatry, położnej, pielęgniarki oraz najlepszej placówki medycznej. Partnerem plebiscytu „Hipokrates Ziemi Łódzkiej 2016” jest Łódzki Oddział Wojewódzki NFZ.

Naszą kandydatką w rywalizacji o tytuł Lekarza Pediatry Roku 2016 jest doktor Elżbieta Wodzyńska. Specjalizację w dziedzinie pediatrii zdobyła w Klinice Propedeutyki Pediatrii w Centralnym Szpitalu Klinicznym Uniwersytetu Medycznego w Łodzi (szpital przy ul. Pankiewicza /Spornej/). Pracuje w naszej przychodni POZ przy ul. Bohaterów Warszawy w Brzezinach – leczenie dzieci, praca z nimi jest dla niej źródłem radości i satysfakcji.

W kategoriach Położna Roku 2016 i Pielęgniarka Roku 2016 szpital w Brzezinach reprezentują Elżbieta Jochman i Beata Wyka. Elżbieta Jochman jest położną oddziałową w Oddziale Ginekologiczno-Położniczym. Oddana pacjentkom, zawsze uśmiechnięta i serdeczna jest też bardzo ceniona i lubiana przez położne, których jest przełożoną. Beata Wyka jest szefową ds. pielęgniarstwa w naszej Wielospecjalistycznej Przychodni Lekarskiej w Brzezinach. Bardzo zaangażowana w wykonywaną pracę, w której pacjent jest zawsze na pierwszym miejscu. Obecnie jest w trakcie uzyskiwania specjalizacji w dziedzinie pielęgniarstwa rodzinnego. Nasze plebiscytowe kandydatki zaprezentujemy szerzej na profilu szpitala na Facebooku.

Szpital Specjalistyczny Brzeziny bierze udział w plebiscycie w kategorii Placówka Medyczna Roku 2016 – prezentujemy się jako jeden z najnowocześniejszych szpitali w regionie łódzkim, wyposażony w nowoczesny sprzęt medyczny i zaplecze diagnostyczne, zatrudniający najlepszych lekarzy i pielęgniarki.

Głosować w plebiscycie „Hipokrates Ziemi Łódzkiej 2016” można wysyłając SMS (koszt 2,46 zł) pod numer 72355, wpisując po kropce w treści numer wybranego kandydata w danej kategorii:

  • LP.7 (Elżbieta Wodzyńska)
  • PO.6 (Elżbieta Jochman)
  • PM.11 (Beata Wyka)
  • PL.9 (Szpital Specjalistyczny Brzeziny).

Można wysłać dowolną liczbę SMS – każdy SMS to 10 głosów na daną kandydaturę. Można głosować także za pośrednictwem aplikacji internetowej Facebook. Na daną kandydaturę głosuje się poprzez kliknięcie na przycisk „Głosuj za”, po zalogowaniu się na swoje konto na Facebooku i powiązaniu z nim swojego konta na stronie www.dzienniklodzki.pl. Jedno kliknięcie to 3 głosy (każdego dnia można głosować tylko raz).

Zapraszamy do wzięcia udziału w plebiscycie „Hipokrates Ziemi Łódzkiej 2016” – głosowanie trwa od 25.11.2016 do 23.12.2016.