Powiatowe Centrum Zdrowia w Brzezinach poszukuje lekarzy specjalistów chorób wewnętrznych do pracy na oddziale wewnętrznym.
Zapewniamy dostęp do wszystkich badań diagnostycznych i laboratoryjnych. Powiatowe Centrum Zdrowia w Brzezinach to szpital z ponad 130 letnią tradycją i jedna z najnowocześniejszych placówek w regionie. Na zakup aparatury tylko w 2014 r. wydano ponad 6 mln. zł. W ostatnim czasie szpital wzbogacił się o nowoczesne urządzania radiologiczne. Poza tym nieustanie prowadzone są prace remontowo-adaptacyjne, których celem jest poprawa jakości świadczonych świadczeń medycznych i podnoszenie komfortu pacjentów. Szpital działa na 190 łóżkach w ramach 9 oddziałów. Lekarzom pracującym w naszym zespole gwarantujemy możliwość rozwoju i wprowadzania nowoczesnych technik leczenia. Serdecznie zapraszamy do współpracy.