Oferta dla lekarzy

Zapraszamy do współpracy w ramach pakietu onkologicznego (chirurgia oraz ginekologia onkologiczna)

Szpital Specjalistyczny Brzeziny to nowoczesna placówka medyczna, zmodernizowana, rozbudowana i wyposażona w nowy sprzęt medyczny i diagnostyczny w 2014 roku. Dysponujemy 190 miejscami szpitalnymi oraz  pełnym zapleczem diagnostycznym.

Zatrudniamy wysokiej klasy lekarzy specjalistów, którzy leczą chorych w oddziałach: chirurgii, chirurgii onkologicznej, chirurgii urazowo-ortopedycznej, chemioterapii, chorób wewnętrznych (z neurologią i kardiologią), ginekologiczno-położniczym, pediatryczno-neonatologicznym oraz intensywnej terapii i anestezjologii.

Naszym atutem jest też lokalizacja – połączenie autostradą z Warszawą (120 km), dojazd z Łodzi zajmuje pół godziny.

Jeśli zainteresuje Państwa nasza propozycja, prosimy o kontakt

Tel. (46) 874 28 00

Fax: (46) 874 26 06

e-mail: sekretariat@szpital-brzeziny.pl

Zapraszamy także do odwiedzenia szpitala, zapoznania się na miejscu z naszą ofertą.

Propozycja współpracy dotyczy działalności niefinansowanej ze środków publicznych