W dniu 10 października na terenie Szpitala Specjalistycznego Brzeziny odbył się jubileusz X-cio lecia istnienia spółki Powiatowe Centrum Zdrowia w Brzezinach Sp. z o.o.. Podczas uroczystości głos zabrali prof. dr hab. n. med Adam Dziki, Starosta Brzeziński Edmund Kotecki, Prezes Szpitala Jacek Sokołowski, Dyrektor ds. Medycznych Maciej Berut oraz Prezes firmy consultingowej Edyta Dziekońska. Wszyscy opowiedzieli o historii szpitala, zmianom jakie zaszły w przeciągu tych 10 lat oraz o planach rozwoju na kolejne lata. Podczas obchodów na ręce Pani dr Marii Szwajcowskiej zostały złożone kwiaty w podziękowaniu dla całego personelu medycznego i pielęgniarek, położnych i wszystkich pracowników za wkład włożony w rozwój szpitala. Wszystkim gościom serdecznie dziękujemy za przybycie i za wszystkie miłe słowa, które usłyszeliśmy.

Zapewniamy także, że nie osiadamy na laurach i planujemy dalsze duże zmiany w szpitalu, które podnosić będzie poziom oferowanych usług i poprawiać komfort pacjentów.