Szpital Specjalistyczny Brzeziny nawiązał współpracę z Kliniką Rehabilitacyjną Columna Medica położoną w Kolumnie koło Łasku.

COLUMNA MEDICA to klinika, która specjalizuje się w nieoperacyjnym leczeniu kręgosłupa, rehabilitacji narządu ruchu, ortopedycznej terapii manualnej oraz schorzeń natury ortopedycznej, neurologicznej czy reumatologicznej. Oferuje również usługi z zakresu diagnostyki i profilaktyki dysfunkcji i chorób narządu ruchu.

COLUMNA MEDICA koncentruje się na regeneracji kompletnej, a o profesjonalną opiekę dba doświadczona kadra medyczna, ze specjalistami m.in. w neurochirurgii, ortopedii, rehabilitacji, dietetyce, medycynie estetycznej, kosmetologii czy podologii (diagnozowanie i leczenie chorób stopy).

Klinika położona jest w otoczeniu ponad stuletniego sosnowego lasu. Doskonała lokalizacja
i opieka na najwyższym poziomie, pozwalają na szybszy powrót do zdrowia. COLUMNA MEDICA umożliwia leczenie ambulatoryjne, jednak to rehabilitacja stacjonarna przynosi najlepsze efekty, odzyskanie sprawności i pełni sił.

W swojej ofercie klinika ma m.in. programy rehabilitacyjne dla osób ze schorzeniami kręgosłupa, przed i po operacjach endoprotezoplastyki, dla kobiet z chorobą nowotworową piersi, dla osób zmagających się z nadwagą. Podstawą każdego programu jest indywidualnie dobrana terapia z fizjoterapeutą w systemie 1 na 1.