Nieustannie rozszerzamy naszą ofertę, tak aby spełniając najwyższe standardy obsługi, dopasować się do oczekiwań pacjentów. Jednym z nich było stworzenie oferty usług kosmetycznych. I taką ofertę przygotowaliśmy! Wszystkie zabiegi wykonywane będą przez Panią Magister, która ukończyła studia na kierunku Kosmetologia Medyczna. Dodatkowo nieustannie poszerza swój zakres usług uczestnicząc w szkoleniach i kursach.

Wszystkie zabiegi z naszej oferty wykonywane są za pomocą nowoczesnego sprzętu, najnowszej generacji, które w połączeniu z profesjonalnymi kosmetykami gwarantują znakomite efekty. Poniżej znajdą Państwo listę ponad 50 zabiegów rozszerzoną również o manicure i pedicure.

Wszystkie informacje dotyczące dostępności zabiegów oraz grafiku przyjęć można uzyskać dzwoniąc pod numery (46) 875 25 01 oraz (46) 874 20 02 wew. 500 lub wysyłając zapytanie na adres rejestracja@szpital-brzeziny.pl