Po raz piętnasty redakcja „Pulsu Medycyny” ogłosiła wyniki prestiżowego plebiscytu Listy Stu najbardziej wpływowych osób w polskiej medycynie i ochronie zdrowia.

W poniedziałek 5 lutego 2018 roku ogłoszono wyniki plebiscytu Lista Stu najbardziej wpływowych osób w polskiej medycynie i ochronie zdrowia w 2017 roku. Wyboru laureatów dokonało jury złożone z 36 wybitnych specjalistów z różnych dziedzin medycyny i ośrodków w kraju, a także ekspertów ochrony zdrowia, przedstawicieli organizacji pacjentów oraz redakcji „Pulsu Medycyny”.

W pierwszej pięćdziesiątce tego plebiscytu znalazł się Prof. dr hab n. med Adam Dziki Pomysłodawca i założyciel Centrum Leczenia Chorób Jelita Grubego, chirurg, proktolog. Doświadczenie zdobywał na wielu zagranicznych stażach w krajach takich jak USA, Ateny, czy Holandia. W swojej jego bibliografii znajdziemy m.in. podręcznik akademicki „Proktologia” oraz wiele artykułów dotyczących onkologii. Profesor dzieli się swoją wiedzą również w prasie specjalistycznej. Za bogaty dorobek naukowy został nagrodzony Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski oraz Nagrodą Ministra Zdrowia I Stopnia za działalność naukową i organizacyjną w dziedzinie proktologii.

W Specjalistycznym Szpitalu Brzeziny profesor przyjmuje pacjentów na konsultacje w każdą środę. Jeżeli chcą Państwo zapisać się na konsultacje zapraszamy do skorzystania z rejestratora online dostępnego na stronie https://www.znanylekarz.pl/adam-dziki/chirurg-proktolog/brzeziny