Małgorzata Majer, prezes zarządu Szpitala Specjalistycznego Brzeziny, jest wśród 31 pań związanych zawodowo z ochroną zdrowia, które kandydują do tytułu „Kobieta Medycyny 2016”. Plebiscyt pod tym hasłem już po raz trzeci ogłosiła redakcja serwisu internetowego PORTALE MEDYCZNE.

Głosowanie odbywa się internetowo – każdy internauta może oddać swój głos na trzy wybrane przez siebie kandydatki, które uważa za najbardziej aktywne i skuteczne kobiety w polskiej medycynie i ochronie zdrowia w ubiegłym roku.
Zachęcamy do głosowania na Małgorzatę Majer, która od stycznia zarządza naszym szpitalem, jest też prezesem Stowarzyszenia Menedżerów Opieki Zdrowotnej i członkiem Zarządu Polskiej Federacji Szpitali. Ma wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu placówkami służby zdrowia, za osiągnięcia w pracy była wyróżniana między innymi przez Prezydenta RP, Ministra Zdrowia, zdobyła także tytuł „Menedżera roku 2012” w ochronie zdrowia w kategorii samodzielnych publicznych zakładów opieki zdrowotnej.
Zapraszamy do głosowania na stronie: http://www.kobiety-medycyny.pl/. Głosowanie trwa do 6 marca, wyniki plebiscytu zostaną ogłoszone dzień później, 7 marca.