Bogumiła Brodecka zajęła trzecie miejsce, a Katarzyna Ćwiklińska dziewiąte w województwie łódzkim w plebiscycie „Położna na medal”. Pomysłodawcą ogólnopolskiego, zorganizowanego po raz trzeci plebiscytu, jest Akademia Malucha Alantan.

Bogumiła Brodecka i Katarzyna Ćwiklińska ze Szpitala Specjalistycznego Brzeziny to doświadczone położne z wieloletnim stażem, cenione przez pacjentki. Zaangażowane w wykonywaną pracę, wspomagające przyszłe mamy nie tylko poprzez opiekę medyczną, ale także przez uśmiech, otwartość, miłą atmosferę, którą – wspólnie z koleżankami – tworzą w Oddziale Ginekologiczno-Położniczym w naszym szpitalu.
Miejsca w pierwszej dziesiątce w województwie zdobyte w plebiscycie są tym cenniejsze, że zostały zdobyte głosami pacjentów i ich rodzin – tylko te osoby mogły bowiem wziąć udział w plebiscytowym głosowaniu. W konkursie „Położna na medal” wybierano trzy najlepsze położne w kraju i najlepsze położne z każdego województwa. Dziękujemy za głosy oddane nasze położne!