Dzieci leczone w Oddziale Pediatrii oraz maluszki, które urodziły się w naszym szpitalu i przebywają w Oddziale Ginekologiczno-Położniczym dostały mikołajkowe upominki: klocki Lego, książki, misie-maskotki i beciki.

Z prezentami, w „zastępstwie” Świętego Mikołaja, przyszli do najmłodszych pacjentów Edmund Kotecki, starosta Powiatu Brzezińskiego oraz Małgorzata Majer, prezes Szpitala Specjalistycznego Brzeziny. Szpitalne Mikołajki były kolejną w tym roku okazją, by zaakcentować stosowaną w tej placówce – obok medycznej – terapię uśmiechu i kolorowych upominków.

Kilka dni wcześniej na pediatrii otwarto w istniejącej tu strefie zabaw „Kącik Lego”. Każda z tych pozamedycznych atrakcji poprawia humor małym pacjentom, pomaga im na jakiś czas zapomnieć o terapii, czyni przyjemniejszym pobyt w szpitalu.