Szpital Specjalistyczny w Brzezinach zakończył właśnie trwający ponad miesiąc cykl kursów z zakresu udzielania pierwszej pomocy. Przeszkoliliśmy blisko 60 osób pracujących w spółkach grupy PELION.

Podczas szkoleń, uczestnicy mieli możliwość zapoznania się z częścią merytoryczną prowadzoną przez profesjonalnych Ratowników Medycznych oraz nauczyć się między innymi prowadzenia efektywnej akcji reanimacyjnej na nowoczesnych fantomach. Wszyscy uczestnicy otrzymali od nas zaświadczenia potwierdzające uczestnictwo w szkoleniach.

Ale to nie wszystko. Jeżeli chcą Państwo w swojej firmie przeprowadzić event medyczny podczas którego prowadzone będą np. badania ciśnienia, poziomu cukru we krwi, badania laryngologiczne bądź inne badania jesteśmy wstanie przygotować taką ofertę. Mamy duże doświadczenie w prowadzeniu tego typu akcji, m.in. dla spółek PELION oraz dla władz lokalnych.