DRODZY PRZYSZLI RODZICE!

Oczekujecie na przyjście Waszego Maleństwa, jesteście pełni radości, ale również i niepokoju czy wybór szpitala, w którym przyjdzie na świat Wasze upragnione dziecko, będzie satysfakcjonujący?
Czekamy na Was w Oddziale Ginekologiczno – Położniczym i Neonatologicznym w Szpitalu Specjalistycznym w Brzezinach.
Zapraszamy na dni otwarte podczas których będziecie mogli zobaczyć Oddział Ginekologiczno – Położniczy i Neonatologiczny naszego szpitala. Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie nurtujące Was pytania.
Droga Mamo! Przyjdź do nas ze swoim partnerem lub bliską osobą i przekonajcie się, że w naszym szpitalu wszystkie procedury świadczymy na najwyższym poziomie, pod okiem wykwalifikowanego personelu.

W programie:
• Szkoła Rodzenia
• Sporządzenie planu porodu
• Co zabrać ze sobą do szpitala
• Bezpieczne narodziny
• Porady Laktacyjne

Prosimy o wcześniejszą rezerwację miejsc, szczegółowe informacje pod numerem telefonu: 506 008 861

Najbliższe spotkanie: 16.10.2015r. godz. 13:00 – wyczerpany limit miejsc
Następny termin: 23.10.2015r. godz.13:00

W trosce o zdrowie naszych pacjentów prosimy, aby odwiedzające nas osoby nie miały objawów infekcji (katar, kaszel).

5 najważniejszych rzeczy przed porodem wg. Fundacji Rodzic po Ludzku:

Zapisz się do Szkoły Rodzenia
Wybierz osobę do porodu