W dniach 28-29 września odbyły się dni otwarte oddziału ginekologiczno-położniczego Szpitala Specjalistycznego Brzeziny, które odwiedziło ponad 30 mam, które wysłuchały prelekcji oraz odwiedziły nasz oddział. Każda z mam otrzymała od nas drobne upominki. Przy okazji dni otwartych zaprezentowaliśmy „pudełka fińskie”, wręczane każdej mamie, która urodziła w naszym szpitalu. Wspomniane pudełko to tak naprawdę wyprawka, która jednocześnie, dzięki wyposażeniu jej w materac, staje się pierwszym łóżeczkiem dla maluszka. Każde pudełko ma certyfikat oraz instrukcję obsługi. Wszelkich dodatkowych informacji odnośnie pudełka można uzyskać zapisując się do Szkoły Rodzenia działającej w szpitalu lub pod numerem 506 008 451.

W imieniu Zarządu Szpitala Specjalistycznego Brzeziny wszystkim uczestnikom oraz prelegentom bardzo dziękujemy za przybycie na dni otwarte i stworzenie tak fantastycznej atmosfery.

O naszych pudełkach można również przeczytać na łamach wiodących łódzkich gazet, posłuchać na antenie rozgłośni radiowej oraz zobaczyć relację w Łódzkich Wiadomościach TVP 3 oraz w Teleexpressie.

Akcja otwartych drzwi na oddziale ginekologiczno-położniczym szpitala w Brzezinach
Od października kolorowe wyprawki dostaną dzieci urodzone w brzezińskim szpitalu
Szpital w Brzezinach rusza z wydawaniem tzw. fińskich pudełek
Dni otwarte na oddziale ginekologiczno-położniczym Szpitala Specjalistycznego w brzezinach
Szpital w Brzezinach rozdaje… pudełka dla noworodków. Fińska wyprawka dla dziecka
Pomysł fiński i… brzeziński Noworodek śpi w pudełku?