Szpital Specjalistyczny Brzeziny ma swoją reprezentantkę w plebiscycie „Kobieta Przedsiębiorcza Województwa Łódzkiego 2015”. W konkursie „Dziennika Łódzkiego”, „Expressu Ilustrowanego” i portalu „Nasze Miasto” bierze udział Anna Janicka – wiceprezes zarządu brzezińskiego szpitala.

O tytuł najbardziej aktywnej, mogącej pochwalić się sukcesami w pracy zawodowej czy prowadzonej działalności rywalizuje w dwóch kategoriach – biznesowej oraz społeczno-kulturalnej – 90 pań. Organizatorzy plebiscytu chcą nagrodzić osoby nietuzinkowe, charyzmatyczne, których działania mają istotne znaczenie dla naszego województwa.

– Zdecydowałam się na udział w tym konkursie, ponieważ uważam, że to co zrobiliśmy w ciągu ostatnich kilku lat w naszym szpitalu ma znaczenie dla województwa – mówi Anna Janicka. – Staliśmy się przecież placówką medyczną wyjątkową w skali regionu, a nawet kraju, w której kompleksowo leczy się choroby jelit, choroby nowotworowe. Poradziliśmy sobie z prowadzoną w szybkim tempie reorganizacją i modernizacją szpitala, umieliśmy to zrobić w niezłej atmosferze, wspólnie się motywując i wspierając. I swoim udziałem w plebiscycie łódzkich gazet chcę to właśnie zaznaczyć – miałam bowiem przyjemność kierować załogą, bez wsparcia której nie było sukcesu.

Anna Janicka, która z powodzeniem poprowadziła proces restrukturyzacji Szpitala Specjalistycznego Brzeziny, także w konkursowym zgłoszeniu podkreśla nie tylko osiągnięcia szpitala, ale panującą tu dobrą atmosferę pracy. Sama też starała się ją budować poprzez otwartość, uśmiech, dialog z załogą. Zaufało jej grono doskonałych lekarzy, którzy zdecydowali się pracować w szpitalu w Brzezinach, placówka bardzo szybko uzyskała certyfikaty potwierdzające wysoki poziom świadczonych usług medycznych, m.in. akredytację ministra zdrowia.

Zachęcamy do głosowania na naszą kandydatkę, Annę Janicką. Można ją poprzeć:

• wysyłając SMS o treści KB.35 na numer 72355 (koszt 2,46 zł z VAT) – każdy taki głos jest mnożony 10 razy, każdego dnia można wysłać nieograniczoną liczbę SMS-ów
  • głosując na Facebooku – każdy głos jest mnożony 5 razy, dziennie można oddać jeden taki głos
  • głosując na stronie internetowej plebiscytu – dziennie można oddać trzy takie głosy. Strona na której przedstawiono Annę Janicką i na której można znaleźć wszystkie informacje dotyczące szczegółów głosowania: http://www.dzienniklodzki.pl/plebiscyt/karta/anna-janicka,33045,1536157,t,id,kid.html

Głosowanie trwa do 31 marca. Laureatki plebiscytu – trzy panie, które zdobędą największą liczbę głosów – zostaną uhonorowane tytułem „Kobiety Przedsiębiorczej Województwa Łódzkiego 2015” oraz statuetkami złotej, srebrnej lub brązowej róży. Uroczysta plebiscytowa gala odbędzie się w kwietniu.